Sołeckie Grupy Odnowy

 

  • GRUPY ODNOWY WSI W POSZCZEGÓLNYCH SOŁECTWACH
KOORDYNATOR GMINNY - Zbigniew Mosoń
 
DOBKÓW
LIDER - Krzysztof Rozpędowski
Grupę stanowi Stowarzyszenie DOBKÓW
 
PODGÓRKI
LIDER - Władysław Gałuszka
  • Zofia Pakosz - członek
  • Antoni Pieniążek - członek
  • Walentyna Krajewska - członek
  • Maria Spychalska - członek
  • Józefa Zembol - członek
  • Justyna Sipowicz - członek
  • Edwin Śliwka - członek
  • Mariola Mrozik - członek

 

SOKOŁOWIEC
LIDER - Roman Żukrowski
  • Mateusz Wodzyński - członek
  • Kamila Grzybczyk - członek
  • Jolanta Kobyłecka - członek
  • Krystyna Tatuś - członek
  • Adam Kruszewski - członek
  • Wioleta Płoszczyca - członek
  • Bronisława Kuchmister - członek
  • Bartłomiej Wrona - członek
  • Ryszard Kijowski - członek

 

STARA KRAŚNICA
LIDER - Jakub Zdziechowicz
  • Łukasz Wiciński - członek
  • Mateusz Wiciński - członek
  • Robert Chiżewski - członek
  • Joanna Łazarewicz - członek
  • Dorota Przygodzka - członek
  • Jowita Chlebosz - członek
  • Elżbieta Chlebosz - członek
  • Monika Pecka - członek
  • Zenon Chlebosz - członek

 

BIEGOSZÓW
LIDER - Mieczysław Hajder
  • Alicja Hajder - członek
  • Tadeusz Kasprzak - członek
  • Krystyna Lewandowska - członek
  • Irena Bielecka - członek
  • Dariusz Chojnecki - członek
  • Katarzyna Brylikowska - członek
  • Zuzanna Węglarz - członek
  • Agnieszka Chrzanowska - członek
  • Bożena Siemiesz - członek

 

NOWY KOŚCIÓŁ
LIDER - Aleksander Krzywiński
  • Ryszarda Mucha - członek
  • Zbigniew Zięba - członek
  • Marian Matusiak - członek
  • Helena Bielka - członek
  • Krystyna Matusiak - członek
  • Jadwiga Ozga - członek
  • Teresa Grzeszczyk - członek
  • Irena Kocimska - członek
  • Grażyna Bożek - członek

 

RZESZÓWEK
LIDER - Józef Gnaś
  • Paweł Kisowski - członek
  • Zbigniew Lichoś - członek
  • Krystian Solga - członek
  • Edward Gnaś - członek
  • Wiesław Romejko - członek
  • Grażyna Gnaś - członek
  • Stanisław Gnaś - członek
  • Genowefa Romejko - członek
  • Bogdan Bukowski - członek

 

RZĄŚNIK
LIDER - Janina Semeniuk
  • Anna Kopczyk - członek
  • Agata Tokarczyk - członek
  • Jolanta Kamińska - członek
  • Anna Kolasa - członek
  • Krystyna Olejarczyk - członek
  • Genowefa Kołodziej - członek
  • Andrzej Kozłowski - członek
  • Krystyna Dobroń - członek
  • Waldemar Hutek - członek


LUBIECHOWA
LIDER - Patrycja Ozga
  • Roman Jurek - członek
  • Elżbieta Chodyra - członek
  • Maciej Maślak - członek
  • Iwona Chrząstek-Romańska - członek
  • Elżbieta Stachów - członek
  • Piotr Mrowca - członek
  • Jacek Kopczyński - członek
  • Wiesław Wójcik - członek
  • Sławomir Gołuch - członek

.