Wejść : 32351918
Unikalnych : 27915936

Obecnie : 93
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Turystyka

7lip2014
Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska

Ruszył plebiscyt "Gazety Wrocławskiej" Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska, w którym wybierane są najciekawsze miejsca w naszym regionie. Honorowy patronat nad plebiscytem objął Marszałek Województwa Dolnośląskiego. Wśród nominowanych miejsc w kategorii "atrakcja turystyczna" jest kościół św. Jana i św. Katarzyny w Świerzawie. Głosować można przez Internet lub wysyłając sms...

25cze2014
Polsko - czeskie wędrowanie

W sobotę 21 czerwca 2014 odbył się 46 Rajd Turystyczny WIELISŁAWKA. Na 6 trasach, o różnej długości i stopniu trudności wędrowali uczniowie szkół naszej gminy, a także ze Złotoryi i Wojcieszowa oraz czeskiej Malej Skaly. Na wędrówkę wyruszyli też dorośli, których poprowadził sam komandor rajdu Piotr Norko.

 

18cze2014
Zapraszamy do udziału w rajdzie WIELISŁAWKA 2014

Wciąż można się zgłosić do udziału w Transgranicznym Rajdzie Turystycznym "Wielisławka 2014", który odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 21 czerwca 2014 r. Uczestników "weteranów" poprowadzi Piotr Norko na trasie: Podgórki-kościół - Krzyżowa - Chrośnickie Rozdroże - Przełęcz p.Świerkami - Polny Młyn - Lubiechowa - Sędziszowa - Wielisławka.

Uczestnictwo w rajdzie jest bezpłatne.

25lut2014
Ostatni nabór wniosków LGD Partnerstwo Kaczawskie

Zarząd Województwa Dolnośląskiego za pośrednictwem  Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” ogłasza konkursy na składanie wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania 4.1/413 „Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013:

10lut2014
Świerzawa się promuje....

Podczas minionego weekendu we Wrocławiu odbyły się Międzynarodowe Targi Turystyczne (MTT) organizowanych w Hali Stulecia. Impreza co roku przyciąga tysiące zwiedzających, zainteresowanych ofertą turystyczną zarówno z Polski jak i zagranicy, nie mogło więc zabraknąć tam także stoiska promującego Dolny Śląsk, w tym Góry i Pogórze Kaczawskie i gminę Świerzawa.