Wejść : 16421407
Unikalnych : 13409960

Obecnie : 102
Zalogowanych : 1

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Sport

7gru2015
Piłkarze grali dla Julii...

W dniach 5-6 grudnia w Świerzawie odbył się Mikołajkowy - Charytatywny Turniej Piłki Nożnej dla dzieci. Cel turnieju był szczytny, bo podczas wydarzenia zbierano środki na leczenie 2,5 letniej Julii z Sokołowca chorej na białaczkę.

 

1gru2015
Projekt MultiSport

Szkoła Podstawowa w Świerzawie została wybrana przez Dolnośląską Federację Sportu do udziału w I i  II edycji programu „MultiSport”. Zainicjowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki jest jednym z projektów realizowanych w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci. Jest to program systematycznej aktywności sportowej dla dzieci z klas IV–VI szkół podstawowych i oferuje bezpłatne i bardzo ciekawe zajęcia dla dzieci.

17lis2015
Złoty Michał...

15 listopada 2015 r. w czasie Ogólnopolskich Zawodów Młodych Talentów w Akrobatyce Sportowej rozgrywanych w Zielonej Górze, uczeń klasy VI "b" Szkoły Podstawowej w Świerzawie MICHAŁ ZIEMAK zajął I miejsce w skokach na trampolinie i ścieżce w konkurencji CZWÓRKI CHŁOPCÓW.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

27paź2015
Podsumowanie turniejów Żaków i Orlików w Świerzawie

W październiku Klub Sportowy Pogoń Świerzawa zorganizował dwa turnieje dla dzieci. Pierwszy z nich odbył się 3 października dla kategorii „Orlików”, czyli dzieci z rocznika 2005/2006 i młodszych, w którym wzięło udział 7 drużyn. 10 października natomiast odbył się turniej „Żaków” - dzieci z rocznika 2007 i młodszych z udziałem 4 drużyn.

 

19paź2015
Nasze dziewczyny w finale wojewódzkim

Uczennice Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Świerzawie (Chlebosz Alicja, Oleksy Karolina, Przymus Angelika, Konieczna Aleksandra, Wolska Weronika, Gnatek Gabrysia, Dymańska Oliwia, Turczyn Maja) miały zaszczyt reprezentować w ostatnim czasie naszą gminę, powiat oraz strefę na wielkim finale wojewódzkim w TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP. Po ciężkich zmaganiach na murawach stadionu miejskiego w Jeleniej Górze dziewczęta wywalczyły trzecie miejsce. GRATULUJEMY!
 

Źródło: ZSZ-P Świerzawa