Wejść : 17763987
Unikalnych : 14618813

Obecnie : 125
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Kultura

20gru2016
PODZIĘKOWANIE

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Świerzawie dziękują wszystkim mieszkańcom, którzy w ubiegły piątek wzięli udział w kiermaszu świątecznym, a tym samym wsparli działalność osób niepełnosprawnych z terenu naszej gminy. Podczas kiermaszu można było kupić wyjątkowe ozdoby bożonarodzeniowe, a także ciasta przygotowane przez rodziny osób niepełnosprawnych.

7gru2016
Kurs rysunku i malarstwa

Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Świerzawie informuje, że otrzymało dotację od Fundacji PZU na organizację kursu rysunku i malarstwa. Dzięki temu co tydzień będą odbywać się profesjonalne zajęcia, a uczestnictwo w nich będzie bezpłatne.

8lis2016
„Kaczawski  Jarmark  Bożonarodzeniowy”

Drodzy Mieszkańcy Partnerstwa Kaczawskiego,
Nadchodzą wyjątkowe i najważniejsze w roku dni - Święta Bożego Narodzenia. Pragniemy przeżyć je jak najpiękniej w gronie najbliższych, kultywując staropolskie obyczaje i smakując tradycyjnych potraw.

12wrz2016
Europejskie Dni Dziedzictwa w Podgórkach

Z okazji Europejskich Dni Dziedzictwa odbędą się coroczne imprezy związane z promocją dziedzictwa kulturowego regionu. Organizatorzy zapraszają na występy artystyczne, pokazy taneczne oraz konkursy. Jak co roku zostanie rozstrzygnięta rywalizacja o tytuł nieziemskiej Białej Damy. Poniżej program.