Wejść : 17744864
Unikalnych : 14599784

Obecnie : 105
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Kultura

12wrz2016
Dobków promuje region w Europie

W miniony weekend odbył się Europejski Kongres Odnowy Wsi. Uroczystość zorganizowana w miejscowości Tihany na Węgrzech wypełniona była panelami dyskusyjnymi i ceremonią wręczania tytułów kilkudziesięciu wsiom z całej Europy, które ubiegały się o tytuł Najciekawszej Wsi. Wśród finalistów znalazła się wieś Dobków doceniona za kompleksowy rozwój. Po odbiór nagrody wyjechali mieszkańcy Dobkowa i działacze lokalni Gór i Pogórza Kaczawskiego oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Przygotowane przez dobkowian stoisko cieszyło się wyjątkowym zainteresowaniem. Kilkuset gości degustowało przygotowane potrawy i zapoznawało się z ofertą turystyczną regionu.

24sie2016
X Kaczawskie Warsztaty Artystyczne w Dobkowie

Już po raz dziesiąty mieszkańcy Dobkowa wraz ze Stowarzyszeniem Dobków i Stowarzyszeniem Kaczawskim organizują wspaniałą rodzinną imprezę: Kaczawskie Warsztaty Artystyczne.  W tym roku odbędą się one 27 sierpnia (sobota) między 15:00 a 19:00, jak zwykle na terenie Świetlicy Wiejskiej w Dobkowie.

19sie2016
Uroczystość Wniebowzięcia NMP

Poniżej fotoreportaż z fragmentu uroczystości i festynu odpustowego w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Świerzawie.

4sie2016
Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych do Krzeszowa.

Mija 17 lat kiedy po raz pierwszy zorganizowana została Pielgrzymka Osób Niepełnosprawnych do Krzeszowa. W tym roku wspólne świętowanie osób niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół zaplanowane jest na 3 września. Hasło, jakie będzie nam towarzyszyć podczas tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Maryja uczy nas jak być miłosiernymi”.

29cze2016
Basen otwarty

Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Świerzawie informuje, że basen kąpielowy jest czynny codziennie od 28 czerwca w godz. 11.00 do 18.00.

Cennik biletów:

Karta Dużej Rodziny – zwolnieni z opłat

Dzieci do lat 6 – zwolnieni z opłat

Dzieci od 6 do 15 lat – bilet ulgowy 2,50 zł

Młodzież powyżej 15 lat/ osoby dorosłe – bilet normalny 5 zł

Wypożyczenie leżaka – 2 zł

 

Zapraszamy!