Wejść : 37647148
Unikalnych : 32919344

Obecnie : 244
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Aktualności

5wrz2018

 

5wrz2018
Dowóz wody pitnej

Informujemy, iż w związku ze zgłoszonym brakiem wody w studniach, dowożona jest woda do spożycia wg następującego harmonogramu:

 

  • Poniedziałek - Sędziszowa, Biegoszów, Gozdno 
  • Wtorek - Rząśnik, Sokołowiec
  • Środa,Piątek - Podgórki

 

 

Dostawca wody Zarząd Lokali Gminnych w Świerzawie z/s Sędziszowa

5wrz2018
CZYSTE POWIETRZE - spotkanie już 7. września 2018 r.

Ministerstwo Środowiska rozpoczęło cykl spotkań w gminach, dotyczący realizacji rządowego programu „Czyste Powietrze”. Spotkania z mieszkańcami będą prowadzone na terenie całego kraju. Resort chce poinformować, jak prawidłowo ubiegać się o dofinansowanie na termomodernizację budynku oraz wymianę przestarzałych źródeł ciepła.

Podstawowym celem rządowego programu „Czyste Powietrze” jest poprawa efektywności energetycznej istniejących zasobów mieszkalnych budownictwa jednorodzinnego oraz zdecydowane zmniejszenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery z funkcjonujących i nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych.

Spotkanie dla mieszkańców Powiatu Złotoryjskiego odbędzie się w piątek 7 września 2018 r. o godzinie 17.00 w Świetlicy Wiejskiej w Prusicach , Prusice 16.

4wrz2018
Informacja

Dyrektor Żłobka Gminnego  w Świerzawie  zaprasza rodziców, którzy złożyli karty zgłoszenia dziecka do żłobka  na zebranie, które odbędzie się  w czwartek 06.09.2018r. o godz. 17:00 w Żłobku Gminnym w Świerzawie ul. Dworcowa 4a

3wrz2018
Witaj szkoło !!!

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty!!!

 

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019 pragnę złożyć serdeczne życzenia dla całej społeczności szkolnej.
 
Wam, drodzy Uczniowie życzę jak najlepszych wyników w nauce, aby osiągnięte umiejętności życiowe były dla Was drogowskazem i solidnym fundamentem do budowania Waszej przyszłości. Aby droga zdobywania wiedzy była pełna ciekawości, fascynacji a także inspiracji.
 
Nauczycielom i pedagogom życzę mnóstwo pozytywnej energii, cierpliwości, wytrwałości w dążeniu do wytyczonych sobie celów oraz zadowolenia z wykonywanej pracy, co pozwala osiągnąć sukces zawodowy.
 
Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazuję również rodzicom, aby doświadczali dużo miłości i radości ze strony swych dzieci, za trud i wysiłek włożony w ich wychowanie.
 
Burmistrz Miasta i Gminy Świerzawa
Józef Kołcz