Wejść : 59506426
Unikalnych : 53481842

Obecnie : 167
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?



Aktualności

27lut2020
Informacja

Informacja Powiatowego Lekarza Weterynarii w Złotoryi w sprawie organizacji szkolenia dla osób zainteresowanych uzyskaniem kwalifikacji do wykonywania uboju zwierząt gospodarskich na użytek własny.
Treść informacji w załączniku.

27lut2020
Prezentacja dot. koronawirusa i definicja przypadku

W załączniku przedstawiamy Państwu prezentację z narady w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotoryi oraz najnowszą definicję przypadku.

27lut2020
Zaproszenie na spotkanie informacyjne

W imieniu WYG International Sp. z o.o. (Wykonawcy dokumentacji projektowej) oraz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu zapraszamy na spotkanie informacyjne poświęcone prezentacji Studium Korytarzowego rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław - Krzyżowa. Na spotkaniach zaprezentowane zostaną warianty rozbudowy/budowy autostrady A4 na odcinku Wrocław - Krzyżowa oraz projektowane przebiegi drogi ekspresowej S5 na odcinku Sobótka (S8) – Bolków (S3).

27lut2020
Dopłaty 2020: ARiMR przyjmuje oświadczenia

Rolnicy prowadzący małe gospodarstwa również w tym roku będą mogli złożyć zamiast e-wniosku o płatności bezpośrednie i obszarowe z PROW 2014-2020 papierowe oświadczenie potwierdzające brak zmian w stosunku do wniosku z roku poprzedniego.
W tym roku termin rozpocznie się 2 marca i potrwa do 15 kwietnia 2020 r.

26lut2020
Informacja Głównego Inspektora Sanitarnego

W ostatnich kilku dniach na obszarze północnych Włoch (regiony Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum) obserwuje się rosnącą liczbę zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2.

26lut2020
Pieniądze z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza  na bezpłatne spotkanie informacyjne, w ramach którego zostaną przedstawione informacje w zakresie wsparcia rozwoju firmy ze środków unijnych, w szczególności  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Spotkanie będzie współprowadzone przez przedstawicieli Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz pracowników PIFE w Jeleniej Górze.