Wejść : 47546430
Unikalnych : 42408484

Obecnie : 97
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Aktualności

Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy

20lis2018
Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy

Informujemy, że Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Kaczawskie” kolejny raz organizuje  „Kaczawski Jarmark Bożonarodzeniowy”  i zaprasza mieszkańców Partnerstwa do wspaniałych wnętrz Pałacu w Krotoszycach w niedzielę - 9 grudnia 2018 r. - od godz. 11:00.


Celem Jarmarku jest promocja naszego regionu – Krainy Wygasłych Wulkanów oraz prezentacja dorobku kulturowego i dorobku kulinarnego, a także przedstawienie nas samych – mieszkańców Gór i Pogórza Kaczawskiego. Pragniemy również, aby wspólne przeżycie tych magicznych, przedświątecznych chwil wpłynęło na zacieśnienie naszych wzajemnych relacji i przyjaźni. Zapraszamy artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, grupy odnowy wsi, szkoły, świetlice i zespoły ludowe z naszego regionu do aktywnego udziału w organizacji tego wyjątkowego przedsięwzięcia.

Podczas Jarmarku zostaną przeprowadzone dwa konkursy: na „Najpiękniejsze stoisko na Jarmarku” oraz na „Pamiątkę świąteczną od Górala Kaczawskiego. Nagrody i wyróżnienia będą z pewnością miłą formą podziękowania za aktywne zaangażowanie się w przygotowanie tego przedświątecznego spotkania. Atmosferę Jarmarku wzbogacą występy artystyczne naszych lokalnych zespołów.

Zgłoszenia do udziału w Jarmarku należy nadsyłać do 9 listopada br. faksem, pocztą lub e-mailem na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Paszowicach, tel/fax 76/870 11 13, e-mail: swiderska@paszowice.pl.

 

Z niecierpliwością czekamy na spotkanie z Państwem.

Zarząd Stowarzyszenia
„LGD Partnerstwo Kaczawskie”

 

Załączniki: