Wejść : 49622276
Unikalnych : 44316261

Obecnie : 162
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Aktualności

Przedsiębiorco...

2sie2018
Przedsiębiorco...

Prowadzisz firmę, myślisz o wprowadzeniu zmian, usprawnień w jej funkcjonowaniu, masz pomysł na innowacyjny projekt? Zastanawiasz nad możliwościami wsparcia realizacji tych pomysłów z Funduszy Europejskich?

 

Wejdź na stronę internetową www.poir.gov.pl/step, wypełnij i wyślij formularz. Eksperci przygotują analizę mocnych i słabych stron Twojego pomysłu. Wskażą elementy, które warto wzmocnić, ubiegając się o środki z Programu Inteligentny Rozwój. 

 

STEP to inicjatywa skierowana przede wszystkim do tych przedsiębiorców, którzy chcą realizować projekty badawczo-rozwojowe, inwestować w innowacje, a mają niewielkie lub nie mają wcale doświadczenia w pozyskiwaniu Funduszy Europejskich oraz w przygotowywaniu takich projektów. Aby skorzystać z instrumentu STEP, wystarczy sam pomysł oraz wstępna informacja o planowanych działaniach i kosztach.

 

Ze STEP mogą skorzystać wszyscy przedsiębiorcy, którzy planują prowadzenie działalności badawczo-rozwojowej oraz inwestycje w nowe technologie, produkty, urządzenia.

 

 

Liczba ocen:  0 Średnia ocena:  0.0 Oceń: 

Komentarze(0)