Wejść : 45281137
Unikalnych : 40304595

Obecnie : 216
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Aktualności

"Misja Przyroda"

17kwi2018
"Misja Przyroda"

Zapraszamy uczniów klas 4 - 7 ze szkół podstawowych, zlokalizowanych na terenach wiejskich (gminy wiejskie i miejsko - wiejskie) oraz w miastach do 5 tysięcy mieszkańców do udziału w konkursie „Misja Przyroda".

 

Zadanie konkursowe polega na zaplanowaniu i przeprowadzeniu, pod okiem nauczyciela, projektu edukacyjnego, w ramach którego uczniowie zdefiniują wybrany problem dotykający środowisko naturalne w najbliższej okolicy swojej szkoły, a następnie wspólnie podejmą działania, aby go rozwiązać.
 
Aby wziąć udział w konkursie, należy w terminie do dnia 24 kwietnia br. nadesłać list intencyjny, zawierający m.in. opis planowanego przedsięwzięcia. Uczniowie, których propozycje zostaną zaakceptowane przez komisję konkursową, będą mogli przystąpić do ich realizacji w terminie maj-czerwiec br. Podstawą do oceny zrealizowanego projektu przez komisję konkursową będzie raport podsumowujący działania prowadzone w ramach inicjatywy.
 
Nagrodą główną w konkursie jest 3-dniowy pobyt  w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Grodnie k. Międzyzdrojów, gdzie uczniowie wezmą udział w niezwykłej lekcji przyrody oraz bony o wartości 3000 zł na doposażenie szkolnej pracowni przyrodniczej.
 
Szczegóły konkursu znajdują się na stronie:

Liczba ocen:  0 Średnia ocena:  0.0 Oceń: 

Komentarze(0)