Wejść : 44086253
Unikalnych : 39155785

Obecnie : 167
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Aktualności

Akademia umiejętności animatora LGD

11kwi2018
Akademia umiejętności animatora LGD

W imieniu Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich zapraszamy do udziału w cyklu szkoleniowym AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI ANIMATORA LGD.


Do udziału w Akademii zapraszamy przede wszystkim przedstawicieli lokalnych grup działania, w tym rybackich, przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedstawicieli samorządów (w tym podległych im instytucji kultury) będących członkami LGD/RLGD, a także przedstawicieli innych podmiotów funkcjonujących na obszarach wiejskich i współpracujących z LGD/RLGD. Kierujemy je do tych osób, które chcą działać bardziej skutecznie, wykorzystując różnorodne metody animacji społecznej, opierające się także na dorobku podejścia LEADER.


Cykl obejmuje 3 zjazdy szkoleniowe organizowane w okresie kwiecień, maj, czerwiec w 4 regionach Polski:
1 grupa: zachodnio pomorskie, wielkopolskie, kujawsko pomorskie, pomorskie
2 grupa: dolnośląskie, śląskie, lubuskie i opolskie
3 grupa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie i łódzkie
4 grupa: małopolskie, podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie.

Dla grupy 2 - dolnośląskie, śląskie, lubuskie i opolskie szkolenia odbędą się w następujących terminach:
- I szkolenie 19-21.04
- II szkolenie 23-25.05
- III szkolenie 19-21.06.


Miejsce warsztatów znane będzie po 5 kwietnia, po rozstrzygnięciu zapytań ofertowych.


Uczestnicy szkoleń będą mieli możliwość: realizacji inicjatywy lokalnej, przekładającej nabytą wiedzę i umiejętności na praktyczne działanie w swoim środowisku /konkurs lipiec – sierpień-nagrody finansowe/, uczestnictwo w wyjeździe studyjnym i seminarium regionalnym / wrzesień/oraz skorzystanie z pomocy tutora w planowaniu aktywności animacyjnej. Na zakończenie konferencja podsumowująca projekt, która odbędzie się w październiku.

Zgłoszenia do grupy 2 prosimy kierować na załączonej karcie rekrutacyjnej na  biuro@kwiatlnu.eu do dnia 14 kwietnia 2018 r.


Więcej informacji na  faow.org.pl/pl/akademia-umiejetnosci-animatora-lgd/


Pytania dotyczące szkoleń można kierować na  malgorzata.kramarz@idealnagmina.org.pl  krukowska@zielonaakcja.plOrganizatorem Akademii Umiejętności Animatora LGD jest Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich realizujące operację w ramach Planu działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2018-2019.

Liczba ocen:  0 Średnia ocena:  0.0 Oceń: 

Komentarze(0)