Wejść : 45520743
Unikalnych : 40512749

Obecnie : 152
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Aktualności

Nawóz organiczny Komposan - Sanikom

19lut2018
Nawóz organiczny Komposan - Sanikom

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sanikom z siedzibą w Lubawce, zaprasza  wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z poniższą ofertą oraz możliwością zakupu  naszego, certyfikowanego produkt, nawozu organicznego o nazwie Komposan.

 

Komposan jest nawozem organicznym  powstałym w wyniku kompostowania tzw.odpadów zielonych biodegradowalnych zbieranych selektywnie (liści, trawy) dostarczonych z terenu  gmin współpracujących z naszym przedsiębiorstwem.


Komposan jest produktem naturalnym, mający postać ziemistą. Może być stosowany w: uprawach polowych roślin rolniczych, roślin ozdobnych czy wykorzystywany do tworzenia  trawników przydomowych. Zakres jego stosowania obejmuje również rekultywację gleb  zdegradowanych.


Komposan wzbogaca w składniki pokarmowe, poprawia właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne gleb.


Nawóz organiczny Komposan został dopuszczony do obrotu handlowego decyzją nr 462/17  wydaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 22 08.2017r. Produkt jest w postaci  ziemistej, został poddany badaniom w Instytucie Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowym Instytucie Badawczym w Puławach. Zawiera ok. 0,4 % m/m azotu, 0,3% m/m  fosforu (P2O5) i 0,6% m/m potasu (K2O). Zawartość substancji organicznej wynosi ok. 30%  s. m. Poniżej znajdą Państwo do pobrania instrukcję stosowania i przechowywania nawozu.  Osoby zainteresowane zakupem prosimy o kontakt pod numerem (75) 74 11 539.  Cena 26,02 zł brutto za tonę produktu- minimalna ilość zakupu 3 tony. Nie prowadzimy  usług transportowych w tym zakresie. Kompost dostępny jest luzem, zostanie załadowany  przez nas na Państwa środek transportu.


Nawóz organiczny  „Komposan”  dostępny jest na terenie naszej instalacji ZUO,  zlokalizowanej przy ulicy Zielonej 30 w Lubawce w godzinach 8:00- 14:00. W dzień  poprzedzający planowany zakup, prosimy o kontakt telefoniczny dla upewnienia się  o dostępności produktu. 


Zapraszamy do zakupu.