Wej¶ć : 41955909
Unikalnych : 37053412

Obecnie : 174
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Aktualno¶ci

26 Finał WO¦P w ¦wierzawie

15sty2018
26 Finał WO¦P w ¦wierzawie

Kolejny raz mieszkańcy Gminy ¦wierzawa wsparli Wielk± Orkiestrę ¦wi±tecznej Pomocy

Jak poinformowała nas Szefowa Gminnego Sztabu Wielkiej Orkiestry ¦wi±tecznej Pomocy w ¦wierzawie Pani Halina Zychowicz-Michoń, 26. Finał WO¦P na terenie Gminy ¦wierzawa okazał się kolejnym rekordem.  

W tym roku wolontariusze zebrali do puszek kwotę 12  930,59 oraz 7 Euro czyli w porównaniu do roku 2017  o 1 944,98 zł więcej. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się licytacja zorganizowana przed ¶wierzawskim ratuszem, z której udało się pozyskać aż 3  170 zł.  

W tym roku zbierali¶my fundusze na pomoc tym najmniejszym i najbardziej potrzebuj±cym dzieciaczkom. Celem Fundacji było pozyskanie   dla nich m.in. stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne a także sprzęt diagnostyczny, jak chociażby specjalistyczne aparaty USG czy pulsoksymetry.

 

Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie wolontariuszom i wszystkim mieszkańcom, którzy okazali swoje wielkie serce i wsparli Fundację finansowo ale także ofiaruj±c przedmioty na licytację.

Do zobaczenia za rok..

 

 

Galeria