Wejść : 35496604
Unikalnych : 30794319

Obecnie : 196
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Aktualności

26 Finał WOŚP w Świerzawie

15sty2018
26 Finał WOŚP w Świerzawie

Kolejny raz mieszkańcy Gminy Świerzawa wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Jak poinformowała nas Szefowa Gminnego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Świerzawie Pani Halina Zychowicz-Michoń, 26. Finał WOŚP na terenie Gminy Świerzawa okazał się kolejnym rekordem.  

W tym roku wolontariusze zebrali do puszek kwotę 12  930,59 oraz 7 Euro czyli w porównaniu do roku 2017  o 1 944,98 zł więcej. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się licytacja zorganizowana przed świerzawskim ratuszem, z której udało się pozyskać aż 3  170 zł.  

W tym roku zbieraliśmy fundusze na pomoc tym najmniejszym i najbardziej potrzebującym dzieciaczkom. Celem Fundacji było pozyskanie   dla nich m.in. stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne a także sprzęt diagnostyczny, jak chociażby specjalistyczne aparaty USG czy pulsoksymetry.

 

Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie wolontariuszom i wszystkim mieszkańcom, którzy okazali swoje wielkie serce i wsparli Fundację finansowo ale także ofiarując przedmioty na licytację.

Do zobaczenia za rok..

 

 

Galeria