Wejść : 35510513
Unikalnych : 30807986

Obecnie : 202
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Aktualności

spotkanie warsztatowe

16lis2017
spotkanie warsztatowe

Pragniemy Państwa poinformować i zachęcić do udziału w spotkaniu warsztatowym poświęconym perspektywom rozwoju infrastruktury turystycznej, ochronie walorów dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego na terenie wszystkich gmin położonych w granicach Parku Krajobrazowego Doliny Bobru, organizowanym przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Jelenia Góra we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Wleń.

 

Głównym celem spotkania będzie uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące kierunków rozwoju infrastruktury turystycznej na terenie parku administrowanego wspólnie przez naszą jednostkę oraz władze gmin i inne instytucje, realizacji inicjatyw związanych z ochroną przyrody i zabytków oraz zacieśniania współpracy pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego, a społecznością lokalną i przedsiębiorcami na rzecz zrównoważonego rozwoju i poprawy jakości życia społeczności lokalnej. Mamy nadzieję, iż wspólnie z zaproszonymi gośćmi: mieszkańcami, samorządowcami, przedstawicielami organizacji społecznych uda się nam udzielić odpowiedzi na wyżej postawione pytania.

 

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 listopada 2017 r. (sobota) o godz. 11.00 w gmachu Zespołu Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej przy ul. Dworcowej 10 we Wleniu.

                                             

Adrian Domagała

Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych
Oddział Jelenia Góra
ul. Kamiennogórska 2
58-570 Jelenia Góra
tel./fax 75-75-53-735

 

e-mail: adomagala@dzpk.pl

Liczba ocen:  0 Średnia ocena:  0.0 Oceń: 

Komentarze(0)