Kultura

Pierwsze SPA w regionie

21wrz2007
Pierwsze SPA w regionie

(STARA KRAŚNICA) Rozpoczął swą działalnośc pierwszy ośrodek wypoczynku i intensywnej pielęgnacji ciała w naszym regionie. Właściciele Country SPA - piękno z natury - Lidia (znana w regionie kosmetyczka) i Piotr (były dowódca polskiego batalionu w Iraku) Ząbkowscy zapraszają na nocleg w komfortowych, egzotycznych warunkach lub na seans pielęgnacyjny. Można równiez korzystać z obu usług jednocześnie...


Zapraszamy

W kameralnej atmosferze oryginalnych , prawie 100-letnich pomieszczeń nasze COUNTRY SPA oferuje Państwu szereg zabiegów na bazie kosmetyków firm : CLARENA , THA'LION oraz TOŁPA. Swoisty mikroklimat tego miejsca dodaje uroku i pomaga odnależć spokój ducha i ciała.
Połączenie nowoczesnego sprzętu i doświadczenia personelu jest gwarancją zadowolenia klientów . W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno pakiety usług , jak i również pojedyncze zabiegi w zależności od swoich potrzeb.
Oczywiście w każdej sytuacji jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy pomocą w doborze zabiegów.
Nie udajemy starożytnego Egiptu czy Japonii , bo nasze wiekowe wnętrza bronią się same a chwile spędzone nad szumiącą górską rzeką , wśród nienaruszonej przyrody napewno doskonale uzupełnią nasze zabiegi.

Do dyspozycji Państwa są cztery miło i oryginalnie urządzone pokoje.

Przypisana nazwa do pokoju pokazuje jego odmienność i charakter , a jednocześnie odzwierciedla nasze zainteresowania oraz ulubione kolory.

Każdy pokój posiada TV oraz własną , w pełni wyposażoną łazienkę z ręcznikami , suszarkami do włosów i szlafrokami.

Maksymalnie możemy przyjąć do 11 osób , co zapewnia poczucie komfortu i możliwość indywidualnego doboru czasu i terminów zabiegów bez trzymania się sztywnego planu.

www.countryspa.pl