Wejść : 29324265
Unikalnych : 25174668

Obecnie : 114
Zalogowanych : 0

Ankieta

Jakie inwestycje w gminie uważasz za najważniejsze?Edukacja

Finał powiatowy OTBwRD

4maj2017
Finał powiatowy OTBwRD

28 kwietnia w Gimnazjum w Świerzawie już po raz szesnasty spotkały się czteroosobowe drużyny ze szkół podstawowych i trzyosobowe z gimnazjów, by wziąć udział w eliminacjach powiatowych do XL Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym...

Po przeprowadzonych konkurencjach w kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęli uczniowie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Świerzawie (Magdalena Pigdanowicz, Maja Turczyn, Fabian Sobolewski, Marcel Breficki, opiekun: Beata Stępień),

W kategorii gimnazjum I miejsce przypadło uczniom Gimnazjum w Świerzawie (Jakub Ptak, Łukasz Szymański, Marcin Leśniak, opiekun: Piotr Melnarowicz).

W klasyfikacji indywidualnej Tytuł: MISTRZ KIEROWNICY POWIATU ZŁOTORYJSKIEGO w kat. szkoła podstawowa otrzymała Magdalena Pigdanowicz, zaś w kat. gimnazjum – Łukasz Szymański. Nagrodę specjalną otrzymała Maja Turczyn, która jako jedyna bezbłędnie przejechała rowerowy tor przeszkód.

Dodatkowo rozegrano konkurs „STEROWANIE LOFI - robotem”, w którym najlepsze czasy przejazdu osiągnęli: I m. – Dominik Szymków, II m. – Łukasz Szymański, III m. – Krzysztof Kobiela.
Zwycięskie drużyny będą reprezentować powiat złotoryjski w kolejnych etapach w/w konkursu już 6 maja w WORD-zie w Legnicy.


 

Liczba ocen:  3 Średnia ocena:  6.0 Oceń: 

Komentarze(0)

Galeria