Turystyka

Jesienny rajd Stowarzyszenia NOWATOR

18paź2010
Jesienny rajd Stowarzyszenia NOWATOR

9 października odbył się coroczny Rajd Pieszy zorganizowany przez Stowarzyszenie NOWATOR. Tym razem na słoneczną trasę rajdu przebiegającą ze Świerzawy przez Starą Kraśnicę do Dobkowa wyruszyło 19 uczestników.

 

Po przybyciu do Dobkowa grupę piechurów przywitał pan Krzysztof Rozpędowski, który od tego momentu przejął rolę przewodnika oprowadzając wszystkich Szlakiem Kapliczek i Ekomuzeum Rzemiosła w Dobkowie. Uczestnicy Rajdu zostali zaproszeni przez Państwa Rozpędowskich do gospodarstwa agroturystycznego Villa Greta na poczęstunek, a następnie udali się do Galerii pod Aniołem prowadzonej przez Państwa Rudnickich, gdzie odbyło się zakończenie Rajdu uświetnione pyszną grochówką i kiełbaskami z rożna. 

Nie zabrakło oczywiście wspólnych śpiewów i tańców, ale głównym punktem wieczoru było Karaoke, podczas którego wszyscy się świetnie bawili. Impreza zakończyła się w godzinach wieczornych. Uczestników Rajdu podczas zakończenia odwiedził Burmistrz Józef Kołcz oraz Przewodniczący Rady Marian Matusiak.

Do zobaczenia za rok na kolejnym Rajdzie z NOWATOREM!


Prezes Stowarzyszenia NOWATOR Paweł Łapiński.

 

 

Liczba ocen:  16 Średnia ocena:  3.7 Oceń: 

Komentarze(0)